Formamı nasıl tasarlarım?

Formahane.com’da 3 farklı forma kategorisi bulunmaktadır. Bunlar; Standart formalar, Dijital Formalar ve Efsane Formalardır.

Standart Formalar; Sizlerin dilediği renk ve modelde özel olarak üretilmektedir. Sitemizde bulunan modellerden yada kendi çizdiğiniz, beğendiğiniz bir modeli en az 6 adet olmak şartıyla ürettirebilirsiniz. Sitemizdeki forma üstündeki baskılar referans amaçlıdır sizler diledğiniz baskıları yaptırabilirsiniz.Bu formalarda desenler kumaş parçaları dikilerek oluşturulmaktadır.

Dijital Formalar; Sınırsız renk ve model imkanı bulunan dilediğiniz kadar baskının uygulanabileceği bir formadır. Desenler kumaş dikimiyle değil baskıyla oluşturulmaktadır. Sırt isim ve numarası formaya baskıyla işlenmektedir ve tuşesi(kabarıklık) bulunmamaktadır.

Efsane Formalar; Stoklu olarak üretilen sadece stokta olan renk ve modelleri 1 adet dahi olsa satın alabileceğiniz formalardır. Efsane Formalar hakkında daha fazla detay için tıklayınız.

Sitemizde forma modelinizi ve rengini seçtikten sonra karşınıza gelecek olan tasarlama formu 3 aşamadan oluşmaktadır;  Genel Bilgiler, Reklamlar ve Şorttu Tasarla.

Genel Bilgiler; Bu aşamada formanızın genel bilgilerini, adedini, sırt numarasını, sırt ismini ve diğer tüm gerekli genel bilgileri girebilirsiniz.

Reklamlar; Bu aşamada formanız da olmasını istediğiniz armaları ve reklamları belirleyebilirsiniz.

Şortu Tasarla; Çorap ve şort baskılarını bu aşamada belirleyebilirsiniz.

3. aşamada bulunan not bölümüne tüm taleplerinizi yazabilirsiniz.

Dilediğiniz baskıyı ekledikçe oluşan yeni fiyatı formun alt kısmında görebilirsiniz.

Dilerseniz sipariaşinizi telefon yoluyla yada e-mail yoluyla iletebilirsiniz:0212 533 44 40  bilgi@formahane.com